Ceník stavebních prací

CENÍK VÝSTAVBY RODINNÉHO DOMU - připravili jsme pro Vás kompletní ceník pro běžný zděný rodinný dům střední velikosti. Ceník zahrnuje všechny položky potřebné k výstavbě a lze s ním pokrýt 95 % nákladů na výstavbu rodinného domu. Ceník M-M stavby v.o.s. je vytvořen ve formátu PDF a je volně ke stažení níže:

Aktualizace 2024


CENÍK STAVEBNÍ PRACÍ - (ceny 2017; připravujeme aktualizaci pro rok 2024 !!! )

Ceník obsahuje stavební práce: Ceník zednických prací, ceník sádrokartonářských prací, ceník obkladačských prací, ceník malířských prací, ceník lakýrnických prací, ceník elektrikářských prací, ceník instalatérských prací, ceník topenářských prací, ceník podlahářských prací.

Ceník M-M stavby v.o.s., slouží jako software pro výpočet základní ceny za práci (bez dodaného materiálu) Pokud máte zájem si orientačně vypočítat cenu celé stavby, neváhejte nás kontaktovat na mm.info@email.cz

. . . pro přístupové heslo si napište na  mm.info@email.cz nebo požijte kontaktní formulář. Heslo Vám obratem zašleme . . .

Vaše kontaktní údaje neuchováváme, ani nijak nezpracováváme a neposkytujeme údaje třetí osobě. Formulář poslouží pouze k zaslání přístupového hesla k ceníkům M-M stavby v.o.s.