Ceník stavebních prací

POZOR ! : ceny v ceníku stavebních prací M-M stavby v.o.s., jsou pouze orientační. Cena každé zakázky je individuální, závisí na celkové ploše zakázky, její členitosti, složitosti, použitých materiálech apod.. Rádi Vám zdarma zpracujeme konkrétní cenovou kalkulaci na Vámi požadované stavební práce.

PŘIPRAVUJEME AKTUALIZACI PRO ROK 2021 !!!

PŘIPRAVUJEME SPECIÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH PRACÍ PRO VÝSTAVBU RD 2021 !!!

Ceník obsahuje:

Ceník zednických prací, ceník sádrokartonářských prací, ceník obkladačských prací, ceník malířských prací, ceník lakýrnických prací, ceník elektrikářských prací, ceník instalatérských prací, ceník topenářských prací, ceník podlahářských prací.

Ceník M-M stavby v.o.s., slouží jako software pro výpočet základní ceny za práci, či rekonstrukci stavby. Pokud máte zájem si orientačně vypočítat cenu celé stavby, neváhejte nás kontaktovat na mm.info@email.cz

. . . pro přístupové heslo si napište na  mm.info@email.cz nebo požijte kontaktní formulář. Heslo Vám obratem zašleme . . .

Vaše kontaktní údaje neuchováváme, ani nijak nezpracováváme a neposkytujeme údaje třetí osobě. Formulář poslouží pouze k zaslání přístupového hesla k ceníkům M-M stavby v.o.s.

Stavební rozpočty pro nestavbaře

   V této knižní publikaci je poskytnut stručný přehled stavebního rozpočtování, jímž se zabývá značná část osob, které přicházejí do styku s realizací stavby. Vzhledem k obsáhlosti a vysokým požadavkům na odbornost osoby sestavující stavební rozpočet se autor rozhodl touto knihou přiblížit zmíněnou problematiku i pro osoby, které se sestavováním stavebního rozpočtu nikdy nesetkali a mají zájem si daný okruh problematiky stavební ekonomie blíže osvojit.

   Kniha poskytuje přehled legislativy upravující stavební rozpočtování a poté se zabývá rozlišením základních a vedlejších rozpočtových nákladů, jejichž struktura je závislá na rozsahu stavebního díla, shodně jako vypočtená celková cena stavby. Dále jsou v knize popsány a zhodnoceny jednotlivé druhy stavebního rozpočtu a postup při jeho sestavování a přiblížení nejpoužívanějších software pro stavební rozpočty.

Stavební rozpočty pro nestavbaře
ISBN: 978-80-7612-334-2
EAN: 9788076123342
Vydání I., Praha 2021
Rozměr: A5 (148x210mm)
Počet stran 82 (brožovaná)
CENA s DPH (10%): 136,-Kč
 + balné a poštovné (115,-Kč)
Knihu zasíláme Českou Poštou na dobírku


POKUD MÁTE ZÁJEM A KNIHU SI OBJEDNAT VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ