Partneři - firmy s kterými spolupracujeme

G SERVIS CZ, s.r.o., náš obchodní partner pro projekty rodinných domů různých velikostí a různých kategorií, v nabídce je více jak 1200 projektových řešení rodinných domů.


OKNOTHERM spol. s r.o., náš obchodní partner na výrobu pro plastová, dřevěná (euro), hliníková okna a dveře, ročně vyrobí více jak 75000 výrobních jednotek.


DB WOOD s.r.o., náš pracovní partner při restaurátorských truhlářských prací, repliky špaletových oken, dveří, výroba atypického nábytku, dřevěné podlahy, kuchyně na míru atd.


CZuctarna Consulting s.r.o., náš pracovní partner ohledně finančních služeb, účetnictví, vedení účetnictví, daňové služby, DPH, mzdová a personální agenda atd.


JUDr. Kateřina Koberová - právní zastoupení - v oblastech práva obchodního, občanského, stavebního, trestního, práva cizinců, soudních a rozhodčích sporů - koberova@koberova.cz


BerkaStavby, náš pracovní partner v oblasti stavební kontroly: technický dozor investora, stavbyvedoucí, technická kontrola a revize protipožárních systémů suché výstavby, technické zkoušky těsnosti kanalizací a rozvodů vodovodů, kontrola stavby, poradenství atd.