Investiční výstavba M-M stavby v.o.s.

Stavět nás prostě baví . . .

Naše firma se pustila do projektu konzultace, přípravy a výstavby nízkonákladových a malometrážních, ale i normálních zděných rodinných domů určených pro celoroční rodinné bydlení nebo i jako rekreační objekty.

V současné době jsme ve fázi přípravy, vybíráme a konzultujeme stavební materiály, které budou použity na výstavbu nízkonákladových a malometrážních, ale i normálních  rodinných domů, dále připravujeme projektovou dokumentaci a činnosti s tím spojené.

Pokud vše půjde podle našich požadavků a představ, máme v plánů zahájit výstavbu prvního pilotního ukázkového nízkonákladového a malometrážního rodinného domu v průběhu roku 2020 - 2021. O projektu nízkonákladového, malometrážního bydlení Vás bude průběžně informovat, sledujte naše webové stránky.

Dále se chceme přímo zaměřit na výstavbu vlastních zděných rodinných domů, připravujeme a navrhujeme design rodinných domů, opět pokud se vše podaří chceme Vám naše projekty představit na webové prezentaci, kde již půjde si kompletně vybrat rodinný dům kompletně na klíč.